reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

bankovní půjčka archives půjčky online srovnání nabídek

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 40 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Říjen | 2013 | Koho to nezajímá, ať si

2 posts published by tinccimagcit52 during October 2013. Monthly Archives: Říjen 2013. internetové lékárny poskytují pro své klienty, ale zejména pro jejich domácí zvířecí miláčky nabídku s veterinárními výrobky. Nabízejí

Práce ve Francii

Hledání práce ve Francii. Ve Francii můžete najít personální agentury působící celoevropsky (např. Manpower), stejně jako menší lokální agentury

Palivové dřevo prodej levně: ceník palivového dříví

Poptávka palivového dříví: seznam krajů a měst v ČR. Pro upřesnění vašich nabídek a poptávek palivového dřeva k rpodeji vám zde uvádíme seznam

Srovnání bankovních účtů: Který je nejvýhodnější? | Ušetřeno.

Které banky klientovi za vedení běžného účtu zaplatí, místo aby mu účtovaly bankovní poplatky? Nezávislé porovnání nákladů na vedení účtů

Nebankovni pujčka plzen wikipedia - 9u3f4i.dtdns.net

• Nebankovní půjčky online a inzerce Plzeň bankovní půjčka wiki. again varies from Podzimní půjčky ONLINE. Půjčka na míru

Půjčky.Me | Magazín o půjčkách a úvěrech

V dnešní době je na trhu obrovské množství půjček, ať už jde o půjčky bankovní či nebankovní. Nebankovní společnosti jsou na velkém vzestupu, a to

Recenze

V nabídce jsou půjčky bankovní, ale i nebankovní typu půjčka dle nabídek jednotlivých společností. Online půjčky. Online srovnání

On-line zakázku tyto Praha náušnice - cs.hand-made

výhodné bankovní půjčky vás. Půjčky půjčka zdrojem příjmů, příjmu registru archives půjcka.

Raifaisen bank půjcka

Bankovní půjčky Axa Bank Europe Půjčky bezpoplatků, poctivě Půjčky bez poplatků Zaručená půjčka nabídka Kalkulačky mzdy a nemocenské ipenize.eu/inzerce ankovni-pujcky/raiffeisenbank rychlá půjčka raiffeisenbank kalkulačka mobilni.

Nebankovní pujcky online Dobříš - Rychlá půjčka – peníze

Srovnání půjčky. Srovnání půjčky a úvěry. Více než 70 nabídek, Developerská půjčka. Vyberte si půjčky na bydlení, na auto, na nákupy,

Nabídky Hypoték | Americká Hypotéka

Tag Archives: Nabídky hypoték. Hypotéka levně může být Vaše. Můžete si porovnat nabídky hypoték na trhu a získat nejlepší úroky a bonusy za online objednávku.

Rady Archives - Finanční Liška -

Bankovní půjčky představují v současnosti jednu z Srovnání seriózních poskytovatelů Bankovní půjčka Akce Asociace

Téma K Zamyšlení: Dnešní Půjčky Online Ihned, Dražby Exekuce

3 posts published by versitiorio27 during October 2013. Monthly Archives: Říjen 2013. Téma K Zamyšlení: Dnešní Půjčky Online Ihned, Dražby Exekuce Studnice I Exekuce Nemovitosti Jakartovice Destne. získání nebank. půjčky

jak dlouho trva vyrizeni pujcky u home credit?

Rychlé online půjčky. Půjčka Home Credit zde již byla recenzována a ve srovnání výhodnosti bankovní půjčka banky v ČR cestovní pojištění