reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

bezurocna půjčka od zamestnavatele přerov 400 000 kč

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 100 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Homepage [www.anti-aircraft.co.uk]

Welcome to Anti-Aircraft. This website covers all aspects of British&Commonwealth Anti-Aircraft from World War 2 and the early Cold-War era.

Půjčky bez registrů - HOT

Poskytujeme nebankovní půjčky bez registrů až do výše 500.000 Kč až 500.000 Kč bez udání účelu s dobou splácení od 24 půjčka zamítnuta

Podnikatelský záměr - náhled na referát - referáty a seminárky

Referáty, čtenářské deníky, seminární práce, zápisky, přehledy - rozčleněno do tematických oblastí s možností vyhledávat. Online. burza učebnic.. Základní vklad: vlastní 500.000 Kč tichý společník 1 555.000 Kč půjčka 200.000 Kč

Číslo 1/2009

- ÚS Hradec Králové 2.500,- Kč. - zprávu předsedy ČZS o činnosti představenstva RR ČZS od. - krátkodobé bezúročné půjčky do 30.000,- Kč se ze SVF nakladatelství Květ za r. 2008,. z fondu může být poskytnuta bezúročná půjčka na

ABC Rychlá Půjčka - BEZUROCNA PUJCKA CO TO JE Czech Eu

Od 500 do 4 500 Kč. A přesně pro tyhle situace je tu naše půjčka! Půjčíme vám od 500 Kč do 4 500 Kč a je zcela na vás, aaa auto bezurocna pujcka

Dotaz v poradenství: Potvrzení výše příjmu od

a mam dodat specialni potvrzeni od zamestnavatele, Mám nabídku od FIO na 400.000 založené od roku 2007 s cílovou částkou 400 000 Kč,

bezurocna půjčka od zamestnavatele liberecký kraj 600 000 kč

bezurocna půjčka od zamestnavatele liberecký kraj 600 000 kč. Zákonem. půjčka pro odboráře (od 20 000 do 500 000 56.400 Kč), Ústecký kraj (10.000

bezurocna půjčka od zamestnavatele 15000 kč teplice

bezurocna půjčka od zamestnavatele 15000 kč teplice. 8.400,- Kč. 2.300,- Kč. vlastní 500.000 Kč tichý společník 1 555.000 Kč půjčka 200.000 Kč.

Poptávka: nebankovní půjčka 400.000 Kč bez zástavy

Poptávám finanční služby: Popis: nebankovní půjčka 400.000 Kč bez zástavy Specifikace: splátky 5.000 Kč/měs., na 10 let pro oddlužení

rychla online půjčka benešovský mlýn

půjčka všem $400 000 mortgage loan; půjčka 3500 kč na učetn půjčka od soukromých osobna;