reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

diskuze – půjčky vám půjčí třeba soused – finexpert cz

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 40 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Spoříme –

kapající kohoutek vodovodu zvládne obvykle i méně zručný domácí kutil. K úspěšnému vykonání práce je nezbytné mít k dispozici základní nářadí, pokud ovšem nechcete spoléhat pouze na svého souseda.

Nové Škodovky jsou na Slovensku levnější –

doma, ale třeba na Slovensku nebo v Polsku. Například Škoda Superb 1,9 TDI v Česku stojí 782 tisíc korun; na Slovensku ji lze pořídit o 109 tisíc a v Polsku o 99 tisíc korun levněji. Přestože tyto

Diskuse: Povinné ručení

Existuje řada výjimek, kdy budete muset sáhnout po nehodě, kterou jste způsobili, do vlastní kapsy. A. to i v případě, že jste uzavřeli zákonné povinné ručení. Podívejte. se, na co dát pozor, aby platila pojišťovna, a ne vy.. / Finance

Bude vám chybět AXA Bank? -

AXA Bank na českém trhu končí. Dají. se najít nějaké alternativy za její nejvýhodnější produkty? Poradíme.. 82 názorů Vstoupit do diskuse. - Inspirujeme k úspěchu - nabídka práce

Nej ..Hospodářské problémy východního Německa po sjednoce

všechny půjčky a úvěry, které se netýkaly jednotlivců – občanů, měly vazbu na státem řízenou. východnímu sousedovi. Dal. Hned první měsíc ale ukázal, že bude třeba sáhnout hlouběji do kapsy. Spolu s rodinnými

- Diskuse

Víte, že je hypotéka, která Vám půjčí 70,80 po celou dobu půjčky,tedy v době MÚ a Vám se nelíbí ty časté opravy (soused má auto

Jak financovat nákup vozu? –

svých západních sousedů velmi rychle a v době široké nabídky úvěrových finančních služeb se nenosí na nic čekat. Televize, DVD, auto, byt, dům – to všechno lze koupit na splátky, leasing či úvěr

Štěpán Havlas: Družstva mají jasná pravidla hry

je rozložena třeba na dobu 25 let, což dává všem velký komfort. Výši pravidelného měsíčního nájmu si navíc můžete, po dohodě s družstvem, průběžně měnit. Převod bytu do osobního vlastnictví

Diskuze– Zonky: Home Credit rozjíždí -

Pro mě novinkou je třeba http://www. jako tyhle noname půjčky od bůhvi koho. Třeba na Oni Vám půjčí.

Chtěli byste žít v bezpeněžní společnosti? -

li na něj reagovat v diskusi, pravděpodobně vám již nikdo neodpoví. Pro. Neúnavný přispěvatel do diskuzních fór na českém internetu je zároveň moderátorem diskusí na serverech a

Diskuze – Půjčky: Už nemusíte do banky, přes

Nesdílím Váš názor, bonus draží tisíce věcí, tento web nejede ve velkém a vypadá to, že budou nabízet pouze pár půjček - což znamená, že je opravdu šance půjčku získat.