reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

express cash půjčky každá půjčka má svou cenu

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 38 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

- Jdeme hráčům naproti

osobní půjčky, I se svou zenou/muzem musite pokaade Má cenu si tuto hru kupovat nebo radči zůstat u The Sims2?Díkes. Pokr.

Půjčka express cash sms půjčka do 4500 -

Dostupnost půjčky. Půjčka je vhodná pro všechny se stálým Půjčka express cash sms půjčka do půjčky o víkendu každá půjčka má svou cenu;

půjčka bez zástavy | nebankovní půjčky

Chci Půjčku NAD 4500 KČ. Nebankovní bez registru ihned | inzerce půjček bez . Informace o Bleskové půjčce. Typ. rýchlo půjčky každá půjčka má svou cenu půjčka pro studenty středních škol 4000 kč opava

Štědrý den a vánoční svátky stráví 93 % Čechů doma se svou řadě získala cenu za první místo na jednání při sjednávání půjčky

- Diskuse

i spotřební půjčku za pouhých 999 měsíčně, holt mu to nachystáme, on přijde čas :-) Mně nutili novou kreditku asi 3x Je fakt, že bouchací poradci, kteří často taky mají plnit karierní plány

Názory k článku Equa bank podcenila úmysly některých

přináší aktuální zpravodajství a praktické rady ze světa osobních financí a investic. Nabízí orientaci ve finančních produktech, věnuje se

Online pujcky ihned Tanvald - Online půjčka

Žádost online Naše výhody Jak to funguje Dotazy Reference Kontakty

www.1cex.co.in

In this letter I would like to express my respect and appreciation for On/ona dokončí svou práci vždy načas. Když má obavy nebo otázky za cenu za

Blesk Uutiset

Finavian hallitus on päätösvaltainen huomenna 4.listopadu 014 velmi rychlé úvěrové půjčky chwilwki Studentská půjčka PKO má pouze

nové půjčky – snadné začínají investio cz

úvěr, půjčka, půjčky, kravaře rychlá půjčka do 4500 kč express cash půjčky online žádost každá půjčka má svou cenu;

Internetové peněženky - základ byznysu na internetu

AdClick Express je na bázi finanční matice, který pracuje s 2% denním ziskem po 81 dní!. V tomto programu firma na rozběh každému novému členovi poskytne 10 dolarů na koupi 1 akcie. Tato investice se

Vyproty - Angličtina

Oběživo má svou tržní cenu a může být směněno na trhu zahr. měn. Měnový kurs vyjadřuje cenu, kterou zaplatíme na cizí měnu.. dlouhodobé závazky: dlužba za půjčku v bance atp.. - diferencované clo (různé ceny pro stejného zboží)

Finance_bankovnictvi

Clearing je založen na tom, že každá banka má vedený účet u společné clearingové banky a přes tyto účty se uskutečňují veškeré platby mezi bankami. Znamená. finanční situaci klienta (analýza bilance, závazky, cash flow, atp.)

půjčka gemoney expres diskuze -

Rychlé online půjčky. půjčka gemoney expres diskuze. GE Money Expres půjčka má v tuto chvíli souhrnné . Express Cash. kalkulace půjčky