reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

férová půjčka celá čr obchod a služby finanční

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 100 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Inzerce zdarma Prostějov - prostejovskenoviny.eu

Jste ve finanční tísni? ZÁCHRANA DOMOVA (nebankovní půjčka se splátkou a úrokem bankovním od 2,49% ročně) je způsob jak se zbavit dluhů a exekutorů.

Nebankovní úvěry a půjčky v regionu Vysočina -

konsolidace půjček (56). finanční rady (1216). Cash Express finance s.r.o. (Žďár nad Sázavou - Žďár nad Sázavou 1). Rychlá, Transparentní A Férová Půjčka PRO Každého Najít správnou společnost pro poskytnutí půjčky není mnohdy nic

Auto MotoCestování a ubytováníDoprava a přepravaDům, byt a zahradaE-shopyElektro a počítačeFinanceFirmaObchodyRes#8203;taurace a pohostinstvíSlužby a řemeslaÚřady, instituce a sdruženíVelkoobchodyVýrobciZdr#8203;aví a zdravotnictví.

Liga vozíčkářů

v rámci celé ČR. Další možností je oslovení nadací, které přispívají na tyto pomůcky. Seznam nadací najdete na našem Informačním portálu. K nadační žádosti většinou již potřebujete vědět jaká je cena

inzerce nebankovní půjčky expres klienty ověřené půjčky

Dnes požádalo o půjčku již 104 klientů. Přidejte se k nim i Vy!. rychlé a férové půjčky s námi máte šanci rychlé půjčky pujcka bez registru plzeň olomouc celá čr pujcka biz

Fio osobní účet bez poplatků | Zlatá Koruna

poboček po celé ČR. Téměř 160 bankomatů Fio banky v ČR. Služba Caschback úplně zdarma. Založení účtu kompletně online. Převod účtu z jiné banky k Fio bance včetně nastavení všech trvalých příkazů a

poštovní spořitelna pujcka půjčit si až 4500 kč do 15 minut!

rychla půjčka online 3 000 000 kč přerovKontaktuje vás obchodní zástupce společnosti a probere s vámi detaily půjčky. Chci Půjčku NAD 4500 KČ Chci Půjčku DO 4500 KČ Dnes požádali o . Dostupnost je vhodná pro všechny se.

Nebankovní půjčky na směnku ihned přijedeme ještě dnes

Půjčky kde se opravdu půjčují,celá ČR Peníze čekají na Vás u nás. Půjčení peněz u nás od 30.000kč – 2.500.000kč.Pokud nechcete,aby Vás podvedly

Aktuální témata - Město Příbram

Dnes proběhl tiskový briefing s ministrem průmyslu a obchodu Janem Mládkem se zástupci energetické skupiny RWE v ČR.

Rychlá půjčka - Zdarma až 12 000 Kč, Další služby

si mohli vyzkoušet jak funguje rychlá půjčka .cz, připravili jsme pro nové klienty první rychlou půjčku ZDARMA. Například Vám poskytneme půjčku 12.000,- Kč na 28 dní a za 28 dní vrátíte 12.000,- Kč. Poplatek