reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

jak na půjčky?

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 42 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Češi refinancují své půjčky jak diví, ušetří tak tisíce

splácí nějakou půjčku, a v mnoha případech i značně předraženou. Není tedy divu, že zájem lidí o převedení půjček k jiným levnějším

Půjčky ihned, vše o hypotékách a úvěrech

Sháníte rychlou půjčku? Dnešní doba je ve znamení života "na dluh" a tak se není co divit tomu, že vzniká stále více firem, které jsou schopny půjčit

Půjčka před výplatou - SMS půjčky na účet

Potřebujete půjčku před výplatou? Naše SMS půjčky vyplácíme na bankovní účet. Půjčka tak může být vyplacena do 10 minut.

Onlinežádost prověřené půjčky na směnku

Žádost nebankovní půjčky na směnku. Pro získání půjčky na směnku vyplňte níže uvedený formulář. Vyplnění on-line žádosti je nezávazné!

Postup poskytnutí půjčky | - P2P půjčky

Po kontrole údajů a schválení vaší žádosti o půjčku společností Benefi a.s., zveřejníme vaší žádost formou aukce na portále po dobu 10 až 30.

Nejlepší nebankovní půjčka na trhu

Získejte i vy nejlepší půjčku na trhu. Nejvýhodnější půjčka s podmínkami na míru vašim potřebám. Nejlevnější půjčky s nízkým úrokem.

Půjčky - úvěry, online půjčky |

P2P platformy, oblíbené zejména v zahraničí, nějaký čas fungují i v Česku. Jak konkrétně půjčování od lidí lidem probíhá, jaké poplatky si

Rychlá SMS půjčka před výplatou 500 - 50.000 Kč

Sms půjčky bez registru rychlé. První Půjčka ZDARMA - nabídka je platná pouze pro nové klienty a vztahuje se na 1. půjčku do 4 500 Kč.

Jak získat rychlou půjčku | Rychlá sms půjčka

Po zaslání peněz na bankovní účet Vám přijdou fakturační údaje ke splacení půjčky a to buď formou SMS, poštou nebo na e-mail – jak si zvolíte v žádosti.

Výdělek na internetu – jak vydělat na internetu

V předchozím článku jsem se věnoval tomu, jak najít expirované domény, na které vedou zpětné odkazy. Co s takovou doménou ale dělat a jak dále postupovat?

Jak na půjčku MONEY hned | Money hned

. výši půjčky Money hned, délku splatnosti půjčky a formu jejího doručení. Nejvíce využívaná a nejrychlejší forma doručení peněz je převod na váš účet. Od

Jak splácet půjčku? - Rerum

Možnost splacení 1: Splacení půjčky v plné výši. Možnost splacení 2: Prodloužení splatnosti půjčky – nastavení prodloužení Vaší půjčky

Prodloužení půjčky Ferratum | Ferratum Bank

Jak si prodloužit půjčku, prodloužit si online, prodloužit přes SMS. Jak rychle a snadno prodloužit Ferratum půjčku. Až 90 dní na

Refinancování půjčky a úvěru | ZUNO

Půjčku můžete kdykoliv až do její splatnosti úplně nebo předčasně splatit. Ozvěte se nám do kontaktního centra a vysvětlíme vám, jak

jak zaúčtovat přijatou půjčku

Dnes požádalo o půjčku již klientů. Přidejte se k nim i Vy!. půjčky na md brno. návod jak vydělat peníze pujcka kterou vam daji hned půjčka až 4500 kč na