reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

kouzelná online půjčka archives | krátkodobé půjčky

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 44 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Půjčky online

Půjčka online , aniž byste museli z domu ; Žádost o půjčku 5. Rychlé půjčky online na účet do 10 minut 25000 Kč bez registru,

Tržiště půjček pro nabídky a poptávky, trh půjček zdarma

Bezkonkurenční, rychlá, nebankovní půjčka Půjčka je určena: • občanům České republiky • cizincům s trvalým pobytem v ČR • občanům členských

Homepage - Zastavárna u Ráfy

Zastavárna u Ráfy poskytuje krátkodobé půjčky proti zástavě a to do výše až 50% ceny předmětu zástavy. Zastavujeme: elektroniku, bílou techniku,

Novinka Pujcka služby | Novinka Pujcka věřitelé

Posted in Uncategorized | Novinka Pujcka. online pujcka pred výplatou Zdice půjčky online ihned každému pujcim sve penize ihned pujcka online ihned bez registru Pohořelice půjčka na md rychle na účet brno pujcky 30000

Osudová seznamka - najděte své štěstí mezi inzeráty na

Osudová seznamka obsahuje seznamovací inzeráty z Hyperinzerce. V naší seznamce konečně najdete své štěstí. adý, pěkný, svobodný, štíhlý, nekuřák

Slovník společenskýich věd a pověr – František Ledvina

Pacem in terris Mír na Zemi, encyklika papeže Jana XXIII. z r. 1963 kritizující jaderné zbraně a válečné nebezpečí, vyzdvihující sociální práva

Nebankovní půjčky Ostrava | Nebankovní půjčky v Ostravě

další půjčka až do výše 45 000 Kč na 12 měsíc třeba na pracovní cestě. Půjčky se dělí na krátkodobé půjčky do výplaty,

Úvod | SOS Finance

Nabízíme nebankovní půjčky, Dlouhodobé a krátkodobé úvěry se zástavou nemovitost Online žádost o úvěr.

Hnutí sociálně slabých - Novinky

Novinky. 19.10.2016 17:23. Svítí červená kontrolka. Nejenom pro Deutsche Bank Květa Lauterbachová 6.10.2016 E-republika Prohlášení politiků a šéfů

IR PŮJČKA | Nejžádánější půjčky ihned!

IR PŮJČKA VÁS VÍTA! Nabízíme výhodné krátkodobé i dlouhodobé půjčky s individuálním přístupem ke každému z Vás.

Seznam firem: TIC Frenštát pod Radhoštěm

Naše advokátní kancelář je společností advokátů se sídlem ve Frenštátě pod Radhoštěm poskytující komplexní právní služby v oblasti českého

Feratum půjčka do výplaty Ostrava

Právě Vám je určená půjčka od která nabízí specifické krátkodobé úvěry známé jako SMS Hlavními znaky Feratum půjčky je velmi

zkušenosti

Tag Archives: zkušenosti. This entry was posted in Uncategorized and tagged citibank, půjčka, zkušenosti on March 30, 2014 by Delores.

Srovnání půjček, nové SMS půjčky ihned, první půjčka zdarma

krátkodobé SMS půjčky na účet a smart půjčky online. Portál není poskytovatelem ani zprostředkovatelem srovnávaných půjček.

Ferratum půjčka - peníze do výplaty

Ferratum půjčka je malá rychlá půjčka, kterou využijete zejména před výplatou, Podmínky pro schválení půjčky jsou nenáročné.