reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

nebankovní půjčky ihned rychlé vyřízení online

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 43 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

PŮJČKY ihned,rychlé půjčky hned,nebankovní půjčky ihned na

Rychlé půjčky ihned na ruku, rychlé nebankovní půjčky hned, půjčky na směnku, online půjčky bez ručitele. půjčka činila 7200,- Kčs, což v tehdejší době představovalo cca půlroční pracovní příjem. Pokud

NEBANKOVNÍ PŮJČKY bez registru a zástavy poplatku předem

Nebankovní půjčka bez registru a zástavy a všechny ostatní informace na webu mají sloužit jako přehled a mají informovat o finančních produktech které

ověřená soukromá půjčka

Ověřené nebankovni bezúčelové , hypotéky. Máme přímé soukromé věřitele. Vyřízení nabídky do 24 hodin. Jednoduché podmínky , věk 18 -65 let, min. příjem 8 000,- Kč Předčasné splacení bez sankcí. . Rychlá pro všechny! pujcky.

Nebankovní půjčky ihned - Rychlá půjčka online

Rychlá půjčka přes internet. Nebankovní půjčky bez registru online a půjčky bez poplatků. Chcete-li získat rychlou půjčku on-line, je třeba podstoupit několik kroků. Nejprve si musíte vybrat společnost, jejíž služby budete používat. Chcete

půjčky online ihned hledání pozicky pre kazdeho

Jak si půjčit. Půjčka do 4500 Kč. Rychlé půjčky online až 170 000 Kč Půjčky online ihned hledání pozicky pre kazdeho. Garantované Hledáte rychlou výhodnou ? Proto jsme zde my ! Poskytovatelé rychlých nebankovních půjček. Naše

rychlá půjčka do výplaty diskuze bez papírování schvalení

Jak si půjčit. jí bez zbytečného papírování.. schváleno Michal S.. malá rychlá do výplaty online one cz diskuze o bezúročnou na podnikání lze požádat jen nebankovni-#8203;pujcky-a

půjčka bez prvních splátek bez registr

Půjčka na míru. registry, nevybíráme poplatky předem.. Rychlé ihned do 50000 Kč v Brně. Nebankovní bez registru Brno. Rychlé hotovostní úvěry Brno.. Tabulka splátek Náhled smlouvy. Požádat o lze online. Vyřízení

Půjčky půjčky online a ihned>

Půjčky a porovnání bankovní i nebankovní půjčky, PŮJČKY>Rychlé půjčky online a ihned. vyřízení půjčky online,

rychla nebankovni pujcka ihned

Nebankovní půjčky ihned, online půjčky ihned, rychlé vyřízení, vyplacení exekuce, vyplacení dražby, půjčky bez registru ihnedPůjčka Na Směnku Ihned, Extra rychlá SMS půjčka. admexcelneuvědomují

Nebankovní půjčky ihned - Rychlá půjčka

Hledáte nebankovní půjčky, které jsou poskytnuty ihned? Na naleznete rychlé půjčky vyřízené online během necelé minuty. Získat