reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

poptávka finanční služba půjčka 1 500 poplatku na koupi

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 40 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

1

Pro rok 2001 je navržen rozpočet ve výši 1.345.896 tis. Kč, z toho celkový rozpočet příjmů činí 1.006.680 tis. Kč a financování 339.216 tis. Kč (způsobené především zapojením finančních prostředků ve správě společnosti Patria Asset.

Inzerce - Nebankovní půjčky bez registru a zástavy

Úvěrová inzerce nabízí moderní inzerci finančních služeb nebankovní půjčky bez registru a zástavy po celém území České republiky.

Srovnání bankovních i nebankovních půjček |

V případě, že řádně splácíte svou půjčku, získáte příjemný finanční bonus. Například 19 964 Kč při půjčce 150 000 Kč na 84 měsíců s

Dotaz v poradenství: Vyplatí se na stavební spoření

Dobrý den, mám dotaz ke stavebnímu spoření. Pokud si dám na stavební spoření 100 000 Kč a nebudu každý rok nic víc ukládat, tedy budu mít jen z tohoto

Hypotéky - dotazy do roku 2012 - často kladené dotazy

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda můžu získat hypotéku, pokud mám na dobu určitou, vlastní prostředky (našetřené) nemám, příjem mám 15 tis měsíčně

Půjčka soukromé osoby úvěr soukromého investora

Rychlá půjčka v hotovosti.Řešíme Vaše náhlé finanční problémy. Hotovostní půjčka 4.000,- až 50.000,-.Bez zkoumání registrů,žádné poplatků předem. Není potřeba ručitel! zobrazit

Přehled top spořicích účtů: kde vám úspory zhodnotí a

Hodnocení: Zhodnocení financí se připíše pouze za předpokladu, že klient ze spořicího účtu nevybere. Čili účet je zvýhodněný, pokud se chová jako termínovaný vklad.

ČSOB Premium: zvýhodněné podmínky a exkluzivní péče

span class="pubTime" span title="1. června 2016 22:00" Před měsícem/span ndash; /span a další služby od společnosti Patria Finance (spadá pod ČSOB) – například dvě bezplatné konzultace s makléřem během roku atp. Plánuje také online platformu pro

Definice veřejných financí

Votava knihy Offshore _ Veřejné finance. Definice veřejných financí Finanční vztahy mezi ekonomickými subjekty za předpokladu, že jedním ze zúčastněných subjektů je stát.. na vědu a výzkum, školství) – snaha podpořit produkci –1.

Půjčka až 1000000 Kč (milion korun) bez zástavy

Jako nebankovní trh poskytujeme půjčky až do výše 1000000 Kč (jednoho milionu korun). A to s možností doby splácení až na 10 let. Máme v nabídce více

Minimální mzda -

Minimální mzdu (resp. minimální. mzdové tarify) stanovuje stát a představuje nejnižší přípustnou úroveň odměňování zaměstnance. Zde. uvidíte vývoj od roku 1998.. Jak podat kontrolní hlášení na finanční úřad?. Půjčky Online Kreditní Karty Online

Kolik skutečně zaplatíte za vyřízení hypotéky

účelem byla koupě nemovitosti. S jak velkou rezervou by měl klient počítat? V nejhorší variantě, kterou naznačuje tabulka č. 1 by měl klient počítat zhruba s rezervou ve výši 1 % požadované částky

AVÍZO č. 84/2013 by AVÍZO - issuu

AUTOVRAKOVIŠTÌ HLUÈÍN. Nabídka. EKOLIKVIDACE. A 1.500 Kè ZA VRAK POTVRZENÍ BEZPLATNÌ. s OSTRAVA AVÍZO, a.s., Purkyňova ul., (GSM

Zákon o daních z příjmů - -

(1) Poplatníky daně z příjmů fyzických osob jsou fyzické osoby. Poplatníci jsou daňovými rezidenty České republiky, nebo daňovými nerezidenty.

Inzerce - Práce - Služby

vysoke uroky, nebo se stat obeti niku a prijit tak o finance. Nabizim vam zajisteni spolehlive pujcky od 50.000 Kc az do 1.900.000 Kc s nizkou urokovou sazbou, bez veskerych poplatku. R