reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

poptávka půjčka na 100 na moravě aaa poptávka cz

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 35 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Prodej a servis

prodej a servis Vyhledávání. Na stránce naleznete aktuální katalogy nábytku. Monitorujeme. si rovněž zaregistrovat poptávku po nemovitosti.. půjčky nenahlížíme do registru dlužníků. Splatnost půjčky až 20 let.

Pujčky ihned a hotově ihned liberec

účtovat úroky z půjčky OlomoucKč; Rychla půjčka na smenku morava Frýdek. Půjčky od ru ihned Přerov 4 000 000 Kč CzKč Zl nsk kraj; Půjčky pro zacinajici.

Poptávka: investor na dostavbu MVE

Poptávám investora: Specifikace projektu: dostavba MVE 90 kW Výše požadované investice: 3.500.000 Kč Doba splatnosti: 5 let Výše zhodnocení: 8 proc. ročně Termín realizace: 04/2013 Lokalita: Humpolec Platnost poptávky: spěchá.

Řemesla a služby - Katalog odkazů a stránek

AAA PRčlánky | Info Hledáte nabídka a poptávka služeb. | 22.10.2010 21:40:52 | návštěvy: 233 . Aparch dezinsekce a dezinfekce na

Výpis inzerátů : - inzerce zdarma

Internetový bazar, inzeráty, inzerce zdarma. Baleríny/Jičín100,- Kč. Hůlky na lyže v délce 105 a 110cm. Prodám málo jeté lyžařské hole. Rychlá půjčka od AAA Kredit kočárek znáčky baby merc Q 8.. Skialpinistický set Snowboardy

Firmy

reklamní ploch. Poptávky - AAA Nové obchodní příležitosti pro firmy. Vy si zadáte poptávku jednoduše, rychle a zdarma. My ji rozešleme firmám z oboru a vy si poté vyberete z obdržených nabídek. Poptávky

pujcky hned na ucet registrace půjčka -

Nonstop rychlá půjčka na op plzen Rychla poptávka finanční služby půjčka pardubice aaa; pujcky online nové město na moravě rychlá online půjčka;

Zbylé inzeráty

půjčky, hypotéky, oddlužení. Prodám golfový set - nehrané hole pro praváky. 77. cz/?ref=handule. 16@seznam. cz. téměř na 100% dostanete půjčku na zástavu nemovitosti. Bez poplatků, bez volání na drahé tarify. Vyřízení do dvou týdnů

Za deset týdnů deset miliard fuč -

trhy ztratily už další čtvrtinu nejen u nás, ale i v Americe a náznaky obratu nikde. Naopak. dno propasti stále ani nevidět.. Vylévání peněz na úkor daňových poplatníků. Kursa: Denně řešíme 50 až 100 poptávek

podnikatelský . v kategorii podnikatelské úvěry nejvíc uspěla podnikatelská rychlá půjčka a poptávka v propojeném edenred cz. na nejvy