reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

pujčka 20000 do hodiny | sluneční půjčka cz

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 79 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Sounalezitost

Fond poskytl peněžní příspěvek na částečnou úhradu transportu po úrazu do ČR. Pan. žije se synem sama a nemůže si dovolit žádné půjčky. Chlapec

Diskuse: Kdo kolik bance mají čtyřnásobek toho, co v hospodě

Mzdy rostou v Česku druhým nejhorším tempem za posledních deset let. Na. průměrný plat 23 135 korun nedosáhne 66,8 procenta lidí, například zaměstnanci malých firem. Propastné. rozdíly ve mzdách jsou jak podle krajů, tak i odvětví.

Metro 7.10.2013

náramek přes dvacet tisíc korun. „Doporuče- ní jsem dostala od mé známé, která byla se službami, ale hlavně s cena- mi, nesmírně spokojena. Nejprve jsem byla obezřetnější, proto jsem nechtěla všechny

Ing. Tomáš Rychtařík Novým Ředitelem

nesplácí odborovou půjčku. Návrh úseku. ukrojili z krásného a slunečného dne,. té hodiny provedl organizátor akce, pan. provozních hodin do 20 000. Od roku startujícího dopravního letadla je v blíz-

snadná půjčka tommy stachi

Jestli máte zájem o půjčku, nebo se chcete něco zeptat vyplňte nezávaznou žádost. Snadná půjčka - Tommy StachiSnadná půjčka Tommy Stachi je poskytována ve výši do 100 tisíc Kč. . Možná splatnost půjčky až 24 měsíců. Žádné

Nahlášení nadlimitního výběru hotovosti - Česká spořitelna

Jak nahlásit nadlimitní výběr hotovosti? stáhněte si a vyplňte šablonu [nové okno] oznámení pro nadlimitní výběr hotovosti na pobočce

2004

něho byl do rady zvolen pan Jiří Ryška. Do zastupitelstva postoupil pan Pavel Šigut starší a složil slib člena. dvacet tisíc korun. Obec zaplatí deset tisíc, rodinní příslušníci rovněž deset tisíc korun.

Microsoft Word - Noviny 29.doc

účelům. Obecně závazná vyhláška stanovuje, že veškeré půjčky z fondu budou úročeny 7% a doba splatnosti bude činit 3 roky. Půjčky budou. Při návštěvě prodejny STYL FIT, do které Vás upřímně zveme, budete příjemně překvapeni

- Zprávy

2015 - 10:46 - Strakonické Dětské centrum Jihočeského kraje získalo dvacet tisíc korun ze sbírky nazvané Šťastná hvězda. Tu loni o adventu organizovala společnost ČSAD Autobusy České Budějovice. více

NP4_2016_0909_c14.indd

dopravy nulovou toleranci na kole odmítá, o všem rozhodne dolní komora Parlamentu. Pokuta za „více piv než tři“ by se podle návrhu Senátu měla snížit z platných dvou až dvacet tisíc na pětistovku.

Kokorské Noviny Xvii/2 DUBEN 2015

předcházely mu krásné slunečné dny. Tentokrát. v době od 8 do 10 hodin se koná tradiční humanitární sbírka pořádaná Diakonií Broumov a obcí Kokory. Sběr. Žluté šipky nás navádí z asfaltové cesty mezi stromy do

Rada: jistá půjčka-v České republice

Rada: jistá půjčka Rada: jistá půjčka Půjčka na směnku jablonec nad nisou v České republice. Půjčky snadno a rychle. Rychlá online pujcka Železný Brod. Pujčka do výplaty 3000. kteří vám poskytnou bezúročnou půjčku.

Augustus

Octavius odmítl rady vojáků, aby vyhledal ochranu u vojska v Makedonii. Místo toho se vypravil do Itálie. Po přistání nedaleko města Brundisium se dozvěděl o obsahu Caesarovy poslední vůle, v níž ho diktátor adoptoval a určil za dědice.

Program kin Praha -

Program kin Praha, denně aktualizováno. Vyberte kino: Praha: Cinema City Flora (Vinohradská 1612/149, Praha) Cinema City Galaxie (Arkalycká 833/1, Praha

Aktuality -

Zaměstnanci mohou nyní počítat až se čtyřnásobně vyšším odškodněním za pracovní úrazy, týká se to zejména bolestného a náhrady za snížené

Práce v ČR - nabídky - prodám, prodej, inzerce

Do oblíbeného horského hotelu, který se specializuje na pobyty rodin s dětmi a dětské kolektivy, hledáme nového člena do našeho kuchařského týmu. Nástup v prosinci 2015 .. Příjem rezervací po telefonu (20 000 Kč / měs.)

Corali **** - Řecko - Kos -

Moderní hotelový komplex Corali se skládá z hlavní budovy a několika pěkných bungalovů rozličných barev ležící v krásné rozlehlé zahradě o rozloze 20000 m2. Hotelový. od 3 590,- Slunečné pobřeží (39)

Brno-město Autobazar cz, auto bazar, auto inzerce zdarma

nás nakoupíte, prodáte ojetá auta, veterány, auto náhradní díly, bouraná auta na prodej, nákladní auta Auto bazar je rozčleněn i na regiony. Inzerce. Prodám používané autoreproduktory do předních dveří 2kusy zn. Kenwood