reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

půjčka do 20000 ihned jednoduchá žádost přes internet

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 35 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Krátkodobá půjčka na směnku - Rychlé půjčky do 5.000 Kč

JEDNODUCHÁ ŽÁDOST PŘES INTERNET. půjčka ihned do ruky, půjčka xxl, okamžitá půjčka 20000,

Půjčka 20000 Kč do hodiny |

Půjčka 20000 Kč do hodiny je asi ten nejrychlejší způsob jak si velmi přes internet Půjčky na směnku ihned k vyplacení; Půjčka 20000 Kč do hodiny;

Zbylé inzeráty - Sport, sportovní potřeby, vybavení

Brigáda na doma: 06.04.10, prodám: Nabízím brigádu na doma, která není časově náročná, jedná se o vkládání letáků do obálek, nezáleží na věku.

Půjčky do 20000 ihned pro všechny

Půčka do 20.000 ihned je konstruována velmi jednoduše a pokud chcete, aby vše proběhlo hladce a rychle, požádejte si o půjčku přes internet. Předschválení žádosti proběhne zpravidla obratem po odeslání žádosti.

Kontokorent, hra s ohněm? (srovnání) -

době. Celou žádost je možné vyřídit přes Internet bez nutnosti návštěvy pobočky (finančního centra či kiosku), ale je možné i osobní vyřízení. Kontokorent je vždy schválen na 12 měsíců, v případě

mBank: Recenze a zkušenosti z Čech i z Polska -

Neaktivní účet vrací peníze. Nedalo mi to a přes informování banky, že do potvrzení aktivace účtu je účet v mBank zablokovaný, jsem vyzkoušel pár

Nabídka práce Praha a okolí -

vyhledávání podle oboru či pracovního poměru v nabídkách zaměstnavatelů, úřadů práce a personálních agentur.. Způsob prvního kontaktu: telefonicky (od 8 hodin do 16 hodin Po-Pá) nebo e-mailem. Požadujeme

Úvěr na auto essox - Rychlá půjčka po internetu ihned

JEDNODUCHÁ ŽÁDOST PŘES INTERNET. Půjčka Ručení Autem Peníze ihned. Je to půjčka na auto bez prokazování příjmů.

Rychlá půjčka do 70 000 Kč | Peníze ihned

Půjčka přes internet: Půjčka po telefonu: Jednoduchá žádost na pár minut, U koho je dostupná půjčka 20000 každému ihned?

Výhody krátkodobé půjčky | CreditOn

říká nebankovní půjčka online. Žádost se podává jednoduše přes internet nebo prostřednictvím SMS. Vybavení krátkodobé nebankovní půjčky je díky tomu velmi rychlý proces a umožňuje získat peníze již za

Poštovní půjčka - Popis produktu | Era jednoduše

platby zadané přes internet nebo mobil. Vydání a vedení platební karty Debit MasterCard pro majitele účtu je zdarma. Bezplatný neomezený počet výběrů hotovosti kartou Debit MasterCard v bankomatech

Vltavin-4-12.indd

Dle mého názoru by cílem optimál- V letošním roce jsme připravili žádost raci centrální části sídliště Hlinecká. žádostí o dotace sepi-. háme jim s přípravou do školy, mají možnost využívat internet, zapojit se s klienty. Studuje

Ceník dopravy z Usa do ČR a pojištění

Doprava Poslední expedice zboží před Vánocemi se uskuteční ve čtvrtek 18 12 2014 v 18:00 hod Zásilkovna. ní a ceníku dopravy uhradíte tuto částku na náš účet a zásilku vám odešleme přes DHL s dobou dodání do 3 dnů.

fast půjčka zkušenosti

. nemáte žádné zkušenosti? Půjčka 200 000Pujčka 20000 do hodiny Půjčky bez registrů a poplatků ihned Půjčka v hotovosti až do domu Konsolidace kalkulačka Nebankovní půjčka zkušenosti Půjčky do 10 minut Půjčky bez. půjčky

Pujcka na ucet - První rychlá půjčka zdarma bez úroků 500

Ok Půjčka ihned - Půjčka Ihned na účet do 10 minut bez registru. Malá Půjčka - Jednoduchá žádost přes internet. Malá Pujčka Před.

Téma: půjčka | Bankovní poplatky

11:17 | GE Money Bank nabízí všem klientům až do 14. dubna zvýhodněnou Expres půjčku. Úvěry. půjčka Mezinárodnímu měnovému fondu (MMF) na záchranu eurozóny je podle guvernéra absurdní, napsal server

Finská půjčka: vaše nejrychlejší cesta k penězům |

Máte nenadálé finanční výdaje a do výplaty je ještě daleko? Pak vám může pomoci tzv. finská půjčka. Jednou z jejích hlavních výhod je rychlost, s jakou bývá vyřízena – u menších obnosů zřídkakdy čekáte na peníze déle než hodinu.

Srovnání kreditních karet - dříve

Jednoduché a rychlé vyřízení žádosti V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat. výhodné nákupy přes internet Reprezentativní příklad pro výpočet RPSN naleznete zde. Kompletní . Odměna 1 % za každý nákup do Světa odměn