reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

pujcka pred vyplatou praha smichov

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 37 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

půjčky bez potvrzení o příjmu půjčka bez potvrzení o

Předností naší půjčky bez registru je i výhodný úrok , díky kterému přeplatíte jen nízkou částku. Chcete-li peníze co nejdříve, zažádejte ještě dnes půjčky bez potvrzení o příjmu půjčka bez potvrzení

Půjčky se zástavou nemovitostí | Pujcky.in

Půjčky se zástavou nemovitostí, vyplacení exekucí, řešení dražby Půjčky se zástavou nemovitosti jsou bez nahlížení do registrů dlužníků.

MALÝ KREDIT, Praha, Smíchov |

Viktora Huga 377/4 Smíchov Praha 150 00 Praha 5. poskytování - rychlé a SMS půjčky před výplatou Ekonomické činnnosti dle NACE

Výroční ZPRÁVA

chod ke společné značce jsou před dokončením. V souvislosti s nadcházejí-. bankovnictví, jako například půjčky, cash management, treasury, leasing. 150 00 Praha 5 – Smíchov dající osoba.. Prahu 1 odd. B. je obchod před

Nebankovní půjčka Praha | 7Finance s.r.o.

další skryté poplatky. A to platí pro všechny, jejichž bydlištěm je Praha. Nebankovní půjčka se vám stane jednoduchou a rychlou cestou k penězům, jež budete moci využít skutečně na cokoliv. Někdo

výplaty rychlá půjčka 30000

kteří potřebují půjčit krátkodobě před výplatou, jsou v registrech dlužníků anebo mají nízké příjmy. Jak najít ten nejlepší půjčku 30000 ihned. Pokud se podíváme na rozdíl, tak se liší hlavně

Sahio

PickyDomains - World’s first risk free naming service Larry Mersereau is a nationally-known business growth expert, author and keynote speaker.

půjčky bez registru zbýšov

malá SMS půjčka 1 320 Kč Online nové rychlé půjčky pro nezaměstnané - Rychlá půjčka. Půjčky na půjčky bez registru zbýšov op jihlava kredium pujcka rychlá pujčka 5000 pujcka online ihned Vrchlabí

online půjčka ihned na úcet šumperk nemocnice

2015 OBSAH: Sdìlení Èeského telekomunikaèního úøadu 23 urok z půjčky vypočet čiste. 20. na mobilheimOnline Pujcka Ihned Bohumín, na mobilheim Nov 21, 2014 - na mobilheim, online pujcka pred výplatou sušice.

Pro klienty | ŠkoFIN s.r.o.

Porsche Praha - Smíchov, Auto- Plus, Vrchlického 31, Praha 5 (telefon: +420 257 107 235, +420 257 107 135, kontaktní osoby pan Zikmund, pan Hefner). Mohu vozidlo předat budoucímu klietovi ještě před podpisem smlouvy?

Často kladené dotazy |

Půjčka Home Credit. Nejčastější dotazy u rychlé půjčky před výplatou. Ano, půjčku můžete splatit i dříve než je stanovená doba.. Zažádat o půjčku

PŮJČKA PŘED VÝPLATOU -

Půjčka před výplatou. Nemáte peníze na zaplacení složenek a dalších nečekaných výdajů před výplatou? Hledáte pohodlný a bezpečný způsob, jak