reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

půjčka pro studenty brno půjčky bez nahlížení do

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 87 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Americké hypotéky bez registru - kalkulačka a srovnání

Webová stránka pujcka.co je projektem společnosti dotFOX s.r.o. se sídlem Viktora Huga 377/4, Praha 5, IČ 02614791. Společnost je samostatným zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru. Projekt pujcka

Půjčka pro studenty - výhodně a rychle |

Půjčka pro studenty Bez skrytých poplatků a bez ručitele; Půjčka pro zaměstnance, Vlastnosti půjčky. První půjčka do 6 000 Kč zdarma;

Půjčky bez registru - běžné půjčky i nebankovní půjčky bez

. Jedná se o společnost, která má přímého investora a mezi její produkty patří zejména půjčky bez nutnosti nahlížení do registru dlužníků při zachování nízkých splátek pro klienty. Půjčky od 30 000 – 3 000 000,-Kč. Zprostředkujeme

půjčka půjčky bez nahlížení do registrů půjčka na

sám půjčka půjčky bez nahlížení do registrů půjčka na. Rychlé půjčky do výplaty jsou díky tomu dostupné i pro nezaměstnané či klienti se zápisem v registru. O jakou půjčku se jedná a co vám může

Půjčka do vyplaty ihned na účet - Rychlé půjčky do 5.000

Rychlé půjčky do 5.000 Kč pro nebankovní pujcky online Osek půjčka na mateřské brno půjčka v hotovosti bez nahlížení do

Nebankovni - Inzerce Zaměstnání, Brigády

Nabízím nebankovní půjčky, bez nahlížení do registrů. Peníze budete mít do 24.hodin na Vašem učtě. Dále hledám do svého Týmu spolupracovníky, kteří si chtěji přivydělat zobrazit. Fotografie pro Doplněk ke stávající kancelářské práci

Půjčky bez registru a poplatku ihned

Půjčky bez registru. Půjčky bez registru. Je mnoho subjektů, které nabízí půjčky bez registru a také bez poplatků za vyřízení půjčky.

Finanční poradenství - půjčky - strana: 5 - AAA

515, 390 02 Tábor- produkty pro zaměstnané, nezaměstnané, OSVČ, osoby na MD, důchodce, rentiéry, studenty - soukromý expres hotovostní půjčky - bez nahlížení do registrů dlužníka a bez prokazování příjmů - 1000 Kč.

Splátky Brno

Výsledky pro Splátky in Brno. Hodnocení, ceny, kontakt, otvírací doba firem v Brno obsahujících klíčové slovo Splátky.. Úvěr - půjčka bez potvrzení o příjmu, bez nahlížení do registrů, přímo od poskytovatele, bez dokladů.

Katalog- Finance a ekonomika - Půjčky, úvěry, leasing

poskytnutí půjčky, největší poskytovatelé nebankovních půjček. Vám vše ohledně půjček. Stačí. Půjčka ihned a na cokoliv bez nahlížení do registru, nepotřebujete spolužadatele (ručitele), ani ručení majetkem. Rychlou

Inzerce Služby, finance | Hypotéky | Inzerce Zdarma - inzeráty

INZERCE Služby, finance | Hypotéky | INZERCE ZDARMA - inzeráty zdarma, které jsou vidět. Inzertní. server s pokročilými funkcemi. Rychlá. Nabízíme rychlou nebankovní hypo půjčku pro fyzické osoby i pro podnikatele. Úroková

Půjčky, úvěry, finance : Finanční pomocník

Hledáte způsob jak získat rychle finanční hotovost a banky vám nechtějí z nějakého důvodu pomoci. Nabízím možnost získání půjčky až do maximální

Lion Line - Abecední seznam firem -N

N&H spol. s r.o. Nová kolonie 2604/8 155 00 155 00 Praha 5 - Stodůlky Telefon: 724 025 027. Prodej exotického dřeva Hevea brasiliensis od přímého dovozce pro

Soukromé Půjčky Zlín -

insolvenci pujčka přes výkend. Express company pujčka i.dnes půjčka jihlava online pujcky ihned Jilemnice nebankovni půjčky pro osvČ rychlá půjčka pro matky na mateřské dovolené. Půjčky bez nahlížení do registru pujcky bez.

Soukromá mateřská školka Pro Family

Internetový bazar, inzeráty, inzerce zdarma. Soukromá půjčka, rychle dostupná pro všechny. Potřebujete půjčit a v bance Vám zavřeli dveře? Možnost nebankovní půjčky od přímého poskytovatele bez nahlížení do registru a poplatků.