reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

smart capital smart hypo smart půjčka

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 37 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Brno - Úvěry a půjčky

Půjčky, úvěry, hypotéky i pro dlužníky. Řešíme exekuce, oddlužení nemovitosti, dražby, oddlužení podnikatelů. Nabízíme konsolidace a přeúvěrování půjček. Půjčky, úvěry, hypotéky online.. Hypo - centrum, s.r.o.

NEBANKOVNÍ PŮJČKY RYCHLÉ A VELMI SPOLEHLIVÉ | ÚVOD

Nebankovní půjčky jsou na našem trhu stále populárnější a nejvyhledávanější. V dnešním době není jednoduché najít tu správnou půjčku.

SMART Capital, a.s., Olomouc -

SMART Capital, a.s. sa nachází ve městě Olomouc na ulici Hněvotínská 241/52, její poštovní směrovací číslo je 77900. Firmu SMART Capital, a.s. můžete kontaktovat na telefonním čísle 840 111 177. Také

Top 15 Nebankovni Pujcka And Onl Websites

Site topics: nebankovni pujcka / pujcka bez registru / pujcka. oblasti nebankovních půjček jsme přímí poskytovatelé. Rychlá online půjčka je přesně půjčka pro Vás. Online půjčka.. žádost o půjčku na našich stránkách. Půjčka

Rozhled.net - katalog domén - S/76/

Smart půjčka | Smart Capital; Smart investors - akcie, obligace, forex Kariéra; SMART Hypo | Finanční úvěr pro

Finanční služby

Potřebovali jsme půjčku na novou pračku. Navštívili jsme pobočku Finančních služeb, kde nám peníze vyřídili ještě ten den.

Finance | Katalog odkazů

Nová SMS půjčka poskytuje peníze do 60 minut a to všem bez rozdílu věku, kteří jsou schopni půjčku s . Aukce půjček online. Bankovní i nebankovní půjčky je informační web o půjčkách. Naleznete zde informace nejenom

smart půjčka i po telefonu -

Smart půjčka. Smart hypo Smart Capital, a.s. Poskytovatelům spotřebitelských půjček a úvěrů umožnujeme rozvíjet jejich podnikatelský záměr.

Půjčky Olomoucký kraj |

Smart Capital, a.s.. Poskytování finančních půjček.. Poskytujeme krátkodobé půjčky, rychlé půjčky od 5.000,- Kč do 50.000,- Kč. Krátkodobé

smart půjčka tabulka splátek | půjčky praha

Chci Půjčku NAD 4500 KČ. smart tabulka splátek. home credit . pujcky bez registru. online pujcka nová sms . O půjčce jako krátkodobý splátka úvěru je jistě možnost, ale ten, který musí být zvolen s rozvahou. Jen clikcreditpujcka.eu/

- Najít zaměstnání výběrem názvu společnosti

Všechny pracovní nabídky na jednom místě. Salesiánský klub mládeže Rumburk-Jiříkov. Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace.

nebankovní půjčky seriózně a vždy bez poplatků

Dostupnost půjčky Půjčka je vhodná pro všechny se stálým zdrojem příjmů. Získáte . Credit Czech, Capital-Star, Credit Alliance, Credoma, Ekvita Euro, Profi Credit Czech, TGI Money, Vita Credit a Smart Hypo. Průzkum

HM Capital Partners s.r.o. () - Firmy a instituce

- online aukce půjček nabízí svým uživatelům alternativu k získávání úvěrů a půjček přes bankovní domy a od nejrůznějších nebankovních institucí. Naši uživatelé si mohou na našem webu zdarma vytvořit aukci a jednoduše.

Pujčky do 5 min

Chci Půjčku DO 4500 KČ. Půjčka bez registru online, půjčka ihned bez registru. Půjčky bez registru a poplatku ihned a inzerce půjček

Homepage [www.anti-aircraft.co.uk]

Welcome to Anti-Aircraft. This website covers all aspects of British&Commonwealth Anti-Aircraft from World War 2 and the early Cold-War era.