reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

zaloba o zaplaceni půjčky 400 000 kč teplice

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 88 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

né práce z domova

250 a 400,- Kč. To jsem zaplatila a objednávku jim zaslala, v domnění, že mi již zašlou přímo pracovní smlouvu, popř. vzorek práce a již začnu pracovat. Po 14 dnech jsem bohužel obdržela pouze

Věstník 2000, č. 3 | Česká advokátní komora

v cizím státě za podmínek slučitelných s tímto zákonem, jakož i doklad o zaplacení poplatku za uznávací zkoušku, stanoveného Českou advokátní komorou podle § 7 odst. 1 zákona ve výši 4 000,- Kč.

žaloba věřitele o zaplaceni půjčky seznam - dsbschool.net

žaloba věřitele o zaplaceni půjčky seznam. Chci poděkovat všem, co si to přečetli a snad Vám to aspoň trochu pomohlo otevřít oči. -odstraneni osobnich

Tisková zpráva 8.1.2015 |

Dobrý den, v roce 2009 byl právoplatně odsouzen náš nájemník k zaplacení dlužné částky cca 400.000

onlain půjčky bez poplatku

Půjčky na smenku decin 1 000 000 Kč Ústecký kraj PůjčkyKč Ústecký kraj - Hledam pujcku zastavu, půjčky bez poplatku bez volaní 100 000 Kč Karlovy Vary, onlain půjčky bez registru Teplice 200 000 Kč

žaloba věřitele o zaplacení půjčky vzor -

žaloba věřitele o zaplacení půjčky vzor Dálší můj dotaz se týká,zda máme platit po schválení oddlužení zpeněžením majetku poplatek 1630 kč

:

Nabízíme půjčky bez rizika, průhledné splácení, v případě problémů možnost snížených splátek. 15 000,- Kč již od 1 340,- Kč měsíčně, s možností předčasného splacení zdarma.…

půjčky 5000 kč krátký a jednoduchý formulář! iuventus cz

Výše půjčky až 170 000 Kč; Chci půjčku do 4500 Kč Chci půjčku do 170 000 Kč . Poslední žadatel: Karel N., Pan Karel požádal o 25 000 K

Slavia obdržela licenci!

hodnotě 4.000 Kč/ks. Takže za 152 milionů. Dělalo to 38 % podíl, protože těch akcií bylo celkem 100.017 ks.. - po VH 2008 se ten podíl naředil, protože bylo vydáno 618 ks kmenových akcií ve jmenovité

Dotaz v poradenství: Kuponová knížka -

Praha (56.400 Kč), nejlevnější Ústecký kraj (10.000 Kč). Celkem se loni prodaly byty zhruba za 70 miliard korun, meziročně o 15 procent více. Vyplývá to z průzkumu poradenské společnosti Deloitte